best free website templates

WYDARZENIA ARCHIWALNE

KONFERENCJE, SZKOLENIA, TARGI
 • Łódź, 00.00.0000

  Targi stomatologiczne - CEDE 2021

  Wielki powrót do Łodzi! 

  Jeśli wybieracie się Państwo na targi  CEDE   do Łodzi, koniecznie odwiedźcie nas na naszym stoisku, na nim będzie można poznać wszystkie najnowsze produkty marki   CURASEPT, FREZYDERM oraz Tello. 
   

  CEDE 2021

  Rejestracja

 • Jachranka, 28-29.02.2020

  Kongres CAD/CAM

  Dlaczego Kongres?

  Początkowo idea Kongresu CAD/CAM powstała jako wsparcie dla tych stomatologów, którzy mieli odwagę porzucić konwencjonalne rozwiązania na rzecz technologii cyfrowych. Dziś niewiele jest osób, które podważają sens i znaczenie cyfryzacji we współczesnej stomatologii. Dlatego teraz jest właściwy moment by nie tylko edukować, ale także współtworzyć.

  Kongres CAD/CAM

  Rejestracja

 • Warszawa, 17-18.04.2020

  VII KONFERENCJA PASD

  W imieniu zarządu Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej z wielką przyjemnością zapraszam na jedno z największych wydarzeń które będzie miało miejsce w Polsce i w całości poświęcone będzie traumatologii stomatologicznej.

  PASD 2020

  Rejestracja

 • Kraków, 03-05.09.2020

  Krakdent 2020

  Jeśli wybieracie się Państwo na targi KRAKDENT do Krakowa, koniecznie odwiedźcie nas na stoisku W14, na którym będziecie mieli okazję poznać wszystkie najnowsze produkty marki CURASEPT.
  Z kolei na stoisku W114 zaprezentujemy Państwu szczoteczki szwajcarskiej marki TELLO oraz pasty do zębów i płyny do płukania jamy ustnej greckiej marki FREZYDERM. 

  Krakdent 2020

  Rejestracja

 • Łódź, 02-04.10.2020

  Asysdent

  VII KONFERENCJA ASYSTENTEK I HIGIENISTEK STOMATOLOGICZNYCH  

  Coroczne ogólnopolskie spotkanie asystentek oraz higienistek stomatologicznych .

  Asysdent

  Rejestracja

 • Jachranka, 09-10.10.2020

  VI Ogólnopolska Konferencja

  Szczegółowe informacje w krótce. 

  VI Ogólnopolska Konferencja

  Rejestracja

Znajdź nas w mediach społecznościowych

PROPOZYCJA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Ważnym aspektem zdrowia całego organizmu jest odpowiednia higiena jamy ustnej i użycie właściwych narzędzi. Stosowanie dobrej domowej higieny jamy ustnej jest najskuteczniejszą i najtańszą metodą zachowania zdrowych, bo czystych zębów i zdrowego przyzębia przez całe życie. W naszym sklepie dla Klientów detalicznych masz możliwość kupienia najlepszych na polskim rynku specjalistycznych i wysokiej jakości produktów.

PROPOZYCJA DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH 

Oferowane przez nas produkty to dzieło wieloletnich starannych opracowań, efekt ścisłej współpracy projektantów z lekarzami stomatologami specjalizującymi się w profilaktyce. Od lat nasza firma służy radą przy organizacji i przygotowaniu gabinetu profilaktycznego. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę handlową.
Przekonaj się sam i już dziś zarejestruj się w naszym sklepie.

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Facebook

You Tube

Instagram