best free website templates

WYDARZENIA ARCHIWALNE

KONFERENCJE, SZKOLENIA, TARGI
 • Jachranka, 28-29.02.2020

  Kongres CAD/CAM

  Dlaczego Kongres?

  Początkowo idea Kongresu CAD/CAM powstała jako wsparcie dla tych stomatologów, którzy mieli odwagę porzucić konwencjonalne rozwiązania na rzecz technologii cyfrowych. Dziś niewiele jest osób, które podważają sens i znaczenie cyfryzacji we współczesnej stomatologii. Dlatego teraz jest właściwy moment by nie tylko edukować, ale także współtworzyć.

  Kongres CAD/CAM

  Rejestracja

 • Warszawa, 17-18.04.2020

  VII KONFERENCJA PASD

  W imieniu zarządu Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej z wielką przyjemnością zapraszam na jedno z największych wydarzeń które będzie miało miejsce w Polsce i w całości poświęcone będzie traumatologii stomatologicznej.

  PASD 2020

  Rejestracja

 • Kraków, 03-05.09.2020

  Krakdent 2020

  Jeśli wybieracie się Państwo na targi KRAKDENT do Krakowa, koniecznie odwiedźcie nas na stoisku W14, na którym będziecie mieli okazję poznać wszystkie najnowsze produkty marki CURASEPT.
  Z kolei na stoisku W114 zaprezentujemy Państwu szczoteczki szwajcarskiej marki TELLO oraz pasty do zębów i płyny do płukania jamy ustnej greckiej marki FREZYDERM. 

  Krakdent 2020

  Rejestracja

 • Łódź, 02-04.10.2020

  Asysdent

  VII KONFERENCJA ASYSTENTEK I HIGIENISTEK STOMATOLOGICZNYCH  

  Coroczne ogólnopolskie spotkanie asystentek oraz higienistek stomatologicznych .

  Asysdent

  Rejestracja

 • Jachranka, 09-10.10.2020

  VI Ogólnopolska Konferencja

  Szczegółowe informacje w krótce. 

  VI Ogólnopolska Konferencja

  Rejestracja

Znajdź nas w mediach społecznościowych

PROPOZYCJA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Ważnym aspektem zdrowia całego organizmu jest odpowiednia higiena jamy ustnej i użycie właściwych narzędzi. Stosowanie dobrej domowej higieny jamy ustnej jest najskuteczniejszą i najtańszą metodą zachowania zdrowych, bo czystych zębów i zdrowego przyzębia przez całe życie. W naszym sklepie dla Klientów detalicznych masz możliwość kupienia najlepszych na polskim rynku specjalistycznych i wysokiej jakości produktów.

PROPOZYCJA DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH 

Oferowane przez nas produkty to dzieło wieloletnich starannych opracowań, efekt ścisłej współpracy projektantów z lekarzami stomatologami specjalizującymi się w profilaktyce. Od lat nasza firma służy radą przy organizacji i przygotowaniu gabinetu profilaktycznego. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę handlową.
Przekonaj się sam i już dziś zarejestruj się w naszym sklepie.

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Facebook

You Tube

Instagram