best free website templates

WYDARZENIA

KONFERENCJE, SZKOLENIA, TARGI
 • Ślęza obok Wrocławia, 21-22.05.2021

  Wrocławskie Dni Implantologii

  Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w kolejnej edycji Wrocławskich Dni Implantologii, które odbędą się w dniach 21-22 maja 2021 roku, tym razem w przepięknych wnętrzach zamku w Topaczu. WDI 2021 połączone będą z obchodami 50-lecia Katedry i  Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

  https://www.wdi2020.pl/

  Rejestracja

 • Kraków, 11-12.06.2021

  Krakdent 2021

  Jeśli wybieracie się Państwo na targi KRAKDENT do Krakowa, koniecznie odwiedźcie nas na stoisku CURASEPT w Hali Wisła, na którym będziecie mieli okazję poznać wszystkie najnowsze produkty marki CURASEPT.
  Z kolei na stoisku Frezyderm & Tello  zaprezentujemy Państwu szczoteczki szwajcarskiej marki TELLO oraz innowacyjne pasty do zębów i płyny do płukania jamy ustnej greckiej marki FREZYDERM dla dzieci i dorosłych. 

  Krakdent 2021

  Rejestracja

Znajdź nas w mediach społecznościowych

PROPOZYCJA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Ważnym aspektem zdrowia całego organizmu jest odpowiednia higiena jamy ustnej i użycie właściwych narzędzi. Stosowanie dobrej domowej higieny jamy ustnej jest najskuteczniejszą i najtańszą metodą zachowania zdrowych, bo czystych zębów i zdrowego przyzębia przez całe życie. W naszym sklepie dla Klientów detalicznych masz możliwość kupienia najlepszych na polskim rynku specjalistycznych i wysokiej jakości produktów.

PROPOZYCJA DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH 

Oferowane przez nas produkty to dzieło wieloletnich starannych opracowań, efekt ścisłej współpracy projektantów z lekarzami stomatologami specjalizującymi się w profilaktyce. Od lat nasza firma służy radą przy organizacji i przygotowaniu gabinetu profilaktycznego. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę handlową.
Przekonaj się sam i już dziś zarejestruj się w naszym sklepie.

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Facebook

You Tube

Instagram