best free website templates

WYDARZENIA

KONFERENCJE, SZKOLENIA, TARGI
 • Kraków, 30.03-01.04.2023

  Krakdent 2023

  Jeśli wybieracie się Państwo na targi KRAKDENT do Krakowa, koniecznie odwiedźcie nas na stoisku W43, na którym będziecie mieli okazję poznać wszystkie najnowsze produkty marki CURASEPT.
  Z kolei na stoisku W17 zaprezentujemy Państwu szczoteczki szwajcarskiej marki TELLO oraz FREZYDERM -  pasty do zębów i płyny do płukania jamy ustnej.

   

  Zapraszamy również na nasze szkolenia :

  Wykład I:  Afte Rapid – Zaawansowana formuła w pobudzaniu mechanizmów biologicznych odpowiedzialnych za procesy naprawy tkanek z poziomu komórki.

  Wykład II: Probiotyk jako ważny element profilaktyki oraz działania wspomagające w chorobach przyzębia.

  Warsztat STS:
  Zapisy: https://forms.gle/zTwAMR5XUxTkQgg77

  Rejestracja targowa

 • Łódź, 13.05.2023

  Asysdent 10-lecie!

  Największe wydarzenie dla higienistek i asystentek stomatologicznych!

  Kup bilet

Znajdź nas w mediach społecznościowych

PROPOZYCJA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Ważnym aspektem zdrowia całego organizmu jest odpowiednia higiena jamy ustnej i użycie właściwych narzędzi. Stosowanie dobrej domowej higieny jamy ustnej jest najskuteczniejszą i najtańszą metodą zachowania zdrowych, bo czystych zębów i zdrowego przyzębia przez całe życie. W naszym sklepie dla Klientów detalicznych masz możliwość kupienia najlepszych na polskim rynku specjalistycznych i wysokiej jakości produktów.

PROPOZYCJA DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH 

Oferowane przez nas produkty to dzieło wieloletnich starannych opracowań, efekt ścisłej współpracy projektantów z lekarzami stomatologami specjalizującymi się w profilaktyce. Od lat nasza firma służy radą przy organizacji i przygotowaniu gabinetu profilaktycznego. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę handlową.
Przekonaj się sam i już dziś zarejestruj się w naszym sklepie.

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Facebook

You Tube

Instagram